Svátek: Ivan Datum: 25. 06. 2019

Divadlo Pohádka


Diana Čupalková - herečkaDIANA ČUPaLKOVÁ


Rodiče o mně říkají, že jsem byla opožděný dárek k tátovým narozeninám. Asi proto, že jsem se narodila 4 dny po nich, v Trenčianské nemocnici.

Už od malička mně to táhlo k hudbě, a tak mě maminka dovedla do dětského pěveckého sboru v jednom kostele. Tam jsem se poprvé potkala s divadlem. Nebo spíš s divadélkem o Vánocích a Ježíškovi. Bylo nás moc, a tak jsem většinou hrála nějaké zvířátko nebo strom. :) Po čase, když už jsem tenhle sbor navštěvovala delší dobu jsem se dostala i k mluvení a zpívání.


S probíhajícím časem a vzrůstajícím zájmem o svět, pokračovaly mé kroky na soukromou konzervatoř Dezidera Kardoša. Do Topoľčian. Tam mě naučili, jak se nesmát, když hraju něco vážného a mnoho dalších užitečných věcí. Studovala jsem herectví pod vedením Števka Richtárecha, Laca Tischlera a Jožka Krasulu, kteří nám dali dostatečný prostor na seberealizaci a k psaní a tvoření i vlastních představení, za co jim moc děkuji. Protančila, prozpívala a prohrála jsem se konzervatoří na několik dní i do televize, kde jsem ztvárnila pár neposedných puberťaček. Pro mě výborná zkušenost.

  

Po skončení střední školy jsem se odstěhovala do Čech a prošla řadou konkurzů a castingů, až jsem se dostala k Divadlu Pohádka. Jsem zvědavá, co přinese budoucnost a zda bude také tak pohádková. :)


       

       Co Vám na sebe prozradí dále, se dozvíte z odpovědí na několik otázek z dotazníku, který proslavil spisovatel Marcel Proust.


Na co byste nejvíc chtěl/a mít talent?  

Na telekinezi.

Z čeho máte největší strach?

Z labutí.

Jak si představujete dokonalé štěstí?

Šťastně.

Které své chyby byste se rád zbavil/a?

Já je mám ráda, tak nevím, jestli je chci dát pryč.

Jaká vlastnost vám nejvíc vadí na ostatních?

Když si hrajou na něco/někoho kým nejsou.

Kde byste nejraději žil/a?