Svátek: Viola Datum: 25. 05. 2019

Divadlo Pohádka

Napsali jste nám

Děkujeme za milé a působivé setkání s Vaším divadlem. Představení Honza a zakletá víla nás velmi zaujalo a potěšilo. Netradiční spojení divadelních technik s půvabným příběhem bylo ve Vašem podání inspirativní. Více takových divadelních představení. Ať se vám daří a až příště přijedete, určitě nebudeme chybět.

Broumov - Honza a zakletá víla - učitelky MŠ - info()divadlopohadka.cz - 23.10.2017


Princezna Konvalinka se nám moc líbila. Svižné představení, ve kterém bylo hercům dobře rozumět. Dcera se velmi dobře bavila a nad princem Bedříškem se smějeme ještě nyní. Těšíme se na příště.

Prachatice - Princezna Konvalinka a královské hádanky - František Zaoral - info()divadlopohadka.cz - 15.10.2017


Klasická pohádka ve Vašem muzikálovém provedení - Tři přadleny - byla milým pohlazení a skvělým zážitkem v krásném divadle Mariánských Lázní. Moc se nám to líbilo. Můžeme a budeme doporučovat.

Mariánské Lázně - Tři přadleny - Helena Šípová - info()divadlopohadka.cz - 08.10.2017


Děkujeme za navození Vánoční atmosféry představením Pohádky na Vánoce, které jste uvedli v letošním tématickém Městě pohádek v Jičíně 16.9.2017. Ač zářijové počasí nebylo vánoční, bylo to pěkné. Děkujeme.

Jičín - pohádky na Vánoce - Kristina Kovalova - zarukakvalit.cz - 16.09.2017
Mohelnice - Panna a netvor- 18.10.2016

Děkujeme za nádherné představení v dnešním Klášteře v Broumově...OPRAVDU JSME SI TO MOC UŽILI!!!..herecké výkony skvělé, scéna..kulisy..hudba..kostým a postava Netvora top. Děkujeme za krásný zážitek a přijeďte zas. Přejeme Vám mnoho spokojených diváků a ať se Vám daří nejen v hereckém, ale i osobním životě.
Broumov - Panna a netvor- Lucie Runkasová - facebook/zprávy - 22.7.2016

Krásné představení Panna a netvor, které jste realizovali u nás v Bílině, nás přesvědčilo, že Divadlo Pohádka je opravdu divadlem se vším co k tomu patří. Jen tak dál, prosíme a děkujeme.
Bílina - Panna a netvor- kultura - info()divadlopohadka.cz - 17.3.2016.

Navštívili jsme vaše představení Tři přadleny a byli jsme opět velmi spokojeni.  Na vašich představeních, kromě celkového divadelního provedení, se nám líbí, že nepodceňujete ani nepřeceňujete chápavost diváka kteréhokoliv věku. Těšíme se na příští představení.
Jeseník nad Odrou - Tři přadleny - info()divadlopohadka.cz - 9.3.2016.

Vyprodané představení Jak se Honza učil čarovat potěšilo všechny přítomné diváky. Více takových představení. Kouzla, písničky, vtip a celkové provedení. Moc jsme se bavili. Díky.

Frýdek-Místek - Jak se Honza učil čarovat - Marcela Žihavová - info()divadlopohadka.cz - 21.2.2016.

Představení se mi líbilo - Ostrava.
Ostrava - Pohádky na Vánoce - Franta Kubečka - info()divadlopohadka.cz - 12.12.2015.
Krásné představení s vánoční tématikou. Nejprve jsem se obávala čertovské pohádky, ale vaše pojetí, které neubírá nic z pohádkovosti pekelníků, mě velmi potěšilo. Žádné děsící scény a přitom zcela jasné pojmenování toho, proč se čertů obávat. Moc pěkné. Vaše provedení příběhu Půjdem spolu do Betléma s řadou koled bylo velmi působivé. Celé představení umocnila i skutečnost, k mému překvapení, že pro zpěv neužíváte mikrofonů. Držím Vám palce a přivezte nám opět pěkné představení.
Štětí - Pohádky na Vánoce - Helena Kováčová - info()divadlopohadka.cz - 8.12.2015.

Poetický příběh za účasti našich dětí nás krásně naladil v úvodu letošního prosince. Děkujeme za představení a přejeme Vám krásné Vánoce a mnoho úspěchů.
Jablonec nad Jizerou - Pohádky na Vánoce - učitelky MŠ - info()divadlopohadka.cz - 2.12.2015.

Hezké představení dnes v Roztokách. Díky!
Roztoky u Prahy - Jak se Honza učil čarovat - Michal Přikryl - Facebook - 18.10.2015.

Děkujeme za vtipné divadelní představení Tři pohádky s písničkou, které jste nám sehráli pro naše školáky u příležitosti zahájení školního roku. Byl to příjemný start. Těšíme se na další setkání s Vaším souborem.
Bystřice - Tři pohádky s písničkou - učitelky MŠ - info()divadlopohadka.cz - 2.9.2015.

Dobrý den. Musím se přiznat, že nemám ve zvyku vyhledávat kontakty na divadelní soubory a už vůbec psát nějaká hodnocení. Však, vyjímka potvrzuje pravidlo. Do Lesního divadla ve Sloupu v Čechách nejezdíme s rodinou pravidelně, ale několik představení jsme v tom krásném a pohádkovém prostředí již navštívili. Letos 11. 8. 2015 jsme s dětmi v rámci prázdninového výletu zamířili právě tam na Vaše představení Panna a netvor. A proč vlastně píši? Protože vaše představení v prostředí Lesního divadla bylo nádherné a v mnoha směrech, v porovnání s těmi, které jsem zde viděla, si dovoluji říci, že ojedinělé. Vaše představení mě nepřipadlo jen jako představení pro děti, ale působilo jako divadlo, které oslovilo i nás dospělé. Zajímalo by mě, zda se to týká pouze tohoto titulu nebo zda stejným způsobem pracujete v celém repertoáru. Škoda, že Vaše stránky neobsahují kalendář a místo kde hrajete. Zcela jistě bych ráda navštívila i jiné představení. Rozhodně vám, celému kolektivu přeji mnoho úspěchů a energie, a našim dětem i nám ostatním divákům, přeji mnoho takových divadelních představení.
Nový Bor (Sloup v Čechách) - Panna a netvor - Libuše - info()divadlopohadka.cz - 15.8.2015

Zdravím z Litomyšle. Pravidelně se svým vnukem navštěvujeme tradiční prázdninové pátky na náměstí. Tentokrát s Vaším představením O nemocné princezně. Velmi nás zaujalo a proto jsem si vyhledával nějaké bližší informace o Divadle Pohádka Praha. K mému překvapení, jsem nalezl velmi pěknou prezentaci a bohatý repertoár. Vezmu-li Vaše představení a prezentaci ostatních titulů, nezbývá mi, než abych Vám popřál mnoho úspěchů a výdrž. Pokud budete opět v Litomyšli, ač nejsem dítě, rád se přijdu podívat na pěknou pohádku. Věřím, že v divadelním prostoru (nejen na náměstí) má Vaše práce ještě působivější dopad. Na brzkou shledanou.
Litomyšl - Pohádky pro Vás - Karel Hřebačka - www.zarukakvalit.cz - 10.8.2015

V prostředí rozpálené zahrady zámku v Liblici jsme shlédli vaše představení Princezna Konvalinka. Bylo to milé osvěžení. Dětem, ale i nám, se to moc líbilo. Děkujeme.
Zámek Liblice - Princezna Konvalinka - Květa Spálová - www.zarukakvalit.cz - 8.8.2015

Moc se mi líbila tato pohádka. Chtěl bych Vás poprosit, abyste mi poslali návod, jak děláte ty kouzla s míčky, abych se je mohl naučit. Děkuji.
Praha 11 – Princezna Konvalinka - David Berný, 9 let - info()divadlopohadka.cz - 24.06.15

Chci poděkovat za děti, dostaly krásný dárek k MDD, možnost zahrát si s herci na jevišti. Všechny tři pohádky se nám moc líbily, prožili jsme příjemnou dopolední hodinku. Hodně štěstí celému souboru.
Prachatice – Tři pohádky s písničkou – Jana Tichá - info()divadlopohadka.cz - 01.06.15

Byla jsem moc zvědavá na divadelní podobu (znám pohádku od H.CH. Andersena). Dětem se Vaše pohádka líbila …. a mě se líbilo, že jste babici nezabili, ale jen potrestali. Díky a těším se na další Vaše pohádky.
Sušice – Kouzelné křesadlo – Jiřina Poláková - info()divadlopohadka.cz - 26.05.15

Když umí někdo takto krásně zpracovat klasickou pohádku, je radost chodit s dětmi do divadla. Za efekty použité ke zmizení Popelky máte jedničku. Děti byly nadšené, a já taky. Děkujeme a přejeme divadlu hodně spokojených diváků. Těšíme se na příště.
Nové Strašecí  – Popelka – Jiřka Prchalová - info()divadlopohadka.cz - 17.05.15